150 000 €
50 €/m²
Property 3860 photo 1
Property 3860 photo 2
Property 3860 photo 3
Property 3860 photo 4
Property 3860 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 900 km
  • Odległość od lotniska: 31 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2995 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 487 €/m²
  • Kod obiektowy 59543
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 50474
  • Metry kw. 5770 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
195 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63662
  • Metry kw. 985 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
145 000 € 512 €/m²
  • Kod obiektowy 65474
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
150 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 55947
  • Metry kw. 4848 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
150 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 3805
  • Metry kw. 9200 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
160 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 60809
  • Metry kw. 1327 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 63564
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
200 000 €
  • Kod obiektowy 3410
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera