670 000 €
1782 €/m²
Property 38877 photo 1
Property 38877 photo 2
Property 38877 photo 3
Property 38877 photo 4
Property 38877 photo 5
Property 38877 photo 6
Property 38877 photo 7
Property 38877 photo 8
Property 38877 photo 9
Property 38877 photo 10
Property 38877 photo 11
Property 38877 photo 12
Property 38877 photo 13
Property 38877 photo 14
Property 38877 photo 15
Property 38877 photo 16
Property 38877 photo 17
Property 38877 photo 18
Property 38877 photo 19
Property 38877 photo 20
Property 38877 photo 21

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2001
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 100 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 376 metrów kwadratów w Loutraki. Pół-piwnica się z jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, 2 spiżarni. Parter się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 4687 €/m²
  • Kod obiektowy 14363
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
960 000 € 3276 €/m²
  • Kod obiektowy 14365
  • Metry kw. 293 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
950 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 23311
  • Metry kw. 376 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
999 000 € 3727 €/m²
  • Kod obiektowy 37768
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
670 000 € 1781 €/m²
  • Kod obiektowy 38877
  • Metry kw. 376 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
750 000 € 3061 €/m²
  • Kod obiektowy 47097
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera