750 000 €
3061 €/m²
Property 47097 photo 1
Property 47097 photo 2
Property 47097 photo 3
Property 47097 photo 4
Property 47097 photo 5
Property 47097 photo 6
Property 47097 photo 7
Property 47097 photo 8
Property 47097 photo 9
Property 47097 photo 10
Property 47097 photo 11
Property 47097 photo 12

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1975
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 100 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 245 metrów kwadratów w Loutraki. Pół-piwnica się z spiżarnia. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 060 000 € 3533 €/m²
  • Kod obiektowy 11411
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
750 000 € 4687 €/m²
  • Kod obiektowy 14363
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
960 000 € 3276 €/m²
  • Kod obiektowy 14365
  • Metry kw. 293 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
950 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 23311
  • Metry kw. 376 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
999 000 € 3727 €/m²
  • Kod obiektowy 37768
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
670 000 € 1781 €/m²
  • Kod obiektowy 38877
  • Metry kw. 376 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
750 000 € 3061 €/m²
  • Kod obiektowy 47097
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera