340 000 € 300 000 €
75 €/m²
Property 7214 photo 1
Property 7214 photo 2
Property 7214 photo 3
Property 7214 photo 4
Property 7214 photo 5
Property 7214 photo 6
Property 7214 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 31049
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
350 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 22744
  • Metry kw. 9312 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
320 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 9541
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
330 000 € 536 €/m²
  • Kod obiektowy 39704
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 31095
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 7214
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
330 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 45945
  • Metry kw. 3685 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
425 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 63159
  • Metry kw. 1976 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
320 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 31318
  • Metry kw. 2407 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
500 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 35688
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera