102 000 €
138 €/m²
Property 40071 photo 1
Property 40071 photo 2
Property 40071 photo 3
Property 40071 photo 4
Property 40071 photo 5
Property 40071 photo 6
Property 40071 photo 7
Property 40071 photo 8
Property 40071 photo 9

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,3
  • Odległość do morza: 790 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka737 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 221 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 3916
  • Metry kw. 5365 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
92 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 33896
  • Metry kw. 538 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
90 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 4514
  • Metry kw. 8140 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
123 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 40072
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
145 000 € 512 €/m²
  • Kod obiektowy 65474
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
90 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 26383
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
90 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 4148
  • Metry kw. 4025 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
150 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 63564
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5812
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m

Subskrypcja newslettera