100 000 €
18 €/m²
Property 3916 photo 1
Property 3916 photo 2
Property 3916 photo 3
Property 3916 photo 4
Property 3916 photo 5
Property 3916 photo 6
Property 3916 photo 7
Property 3916 photo 8

Details

  • Współczynnik zabudowy: 4
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka5365 metrów kwadratowych na Thassos. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 210 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wyłączny Sprzedaż
90 000 € 333 €/m²
  • Kod obiektowy 65719
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
145 000 € 226 €/m²
  • Kod obiektowy 58079
  • Metry kw. 640 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
92 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 33896
  • Metry kw. 538 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
120 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 19910
  • Metry kw. 1080 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 20313
  • Metry kw. 1086 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
102 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 40071
  • Metry kw. 737 m²
  • Odległość do plaży 790 m
Sprzedaż
130 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 5267
  • Metry kw. 1137 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
90 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 4148
  • Metry kw. 4025 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
145 000 € 512 €/m²
  • Kod obiektowy 65474
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 4121
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera