105 000 € 85 000 €
78 €/m²
Property 20313 photo 1
Property 20313 photo 2
Property 20313 photo 3
Property 20313 photo 4
Property 20313 photo 5
Property 20313 photo 6
Property 20313 photo 7
Property 20313 photo 8
Property 20313 photo 9

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka1086 metrów kwadratowych na Thassos. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
102 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 40071
  • Metry kw. 737 m²
  • Odległość do plaży 790 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 3860
  • Metry kw. 2995 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
150 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 3805
  • Metry kw. 9200 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
100 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 3916
  • Metry kw. 5365 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
150 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 63564
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
90 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 26383
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
90 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 4514
  • Metry kw. 8140 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5812
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
92 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 33896
  • Metry kw. 538 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Wyłączny Sprzedaż
90 000 € 333 €/m²
  • Kod obiektowy 65719
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera