250 000 € 200 000 €
77 €/m²
Property 42823 photo 1
Property 42823 photo 2
Property 42823 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka2570 metrów kwadratowych na Thassos. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 514 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 42823
  • Metry kw. 2570 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
360 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 38014
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
218 000 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 58350
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
350 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 3618
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
350 000 € 948 €/m²
  • Kod obiektowy 59541
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
230 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 37374
  • Metry kw. 20934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
340 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 4224
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
330 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 3591
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera