230 000 €
10 €/m²
Property 37374 photo 1
Property 37374 photo 2
Property 37374 photo 3
Property 37374 photo 4
Property 37374 photo 5
Property 37374 photo 6
Property 37374 photo 7
Property 37374 photo 8
Property 37374 photo 9
Property 37374 photo 10

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka20934 metrów kwadratowych na Thassos. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 60801
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
330 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 3591
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
200 000 €
  • Kod obiektowy 3410
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
218 000 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 58350
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 42823
  • Metry kw. 2570 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
195 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63662
  • Metry kw. 985 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
200 000 € 487 €/m²
  • Kod obiektowy 59543
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
200 000 € 542 €/m²
  • Kod obiektowy 59542
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
230 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 37374
  • Metry kw. 20934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
340 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 4224
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera