80 000 €
40 €/m²
Property 43633 photo 1
Property 43633 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,2 km
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Chalkidiki.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 270 €/m²
  • Kod obiektowy 48301
  • Metry kw. 370 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 43633
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
95 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 11909
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
70 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 31092
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
65 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 65834
  • Metry kw. 605 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
110 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 33361
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
90 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 35819
  • Metry kw. 209 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 35724
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
70 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 43631
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 60490
  • Metry kw. 630 m²
  • Odległość do plaży 26000 m

Subskrypcja newslettera