579 000 €
4991 €/m²
Property 57728 photo 1
Property 57728 photo 2
Property 57728 photo 3
Property 57728 photo 4
Property 57728 photo 5
Property 57728 photo 6
Property 57728 photo 7
Property 57728 photo 8
Property 57728 photo 9
Property 57728 photo 10
Property 57728 photo 11
Property 57728 photo 12
Property 57728 photo 13
Property 57728 photo 14
Property 57728 photo 15
Property 57728 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Type of flooring: Tile
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56921
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod obiektowy 30518
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62220
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56923
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
587 000 € 3668 €/m²
  • Kod obiektowy 42645
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod obiektowy 49459
  • Metry kw. 312 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera