1 300 000 €
2766 €/m²
Property 31833 photo 1
Property 31833 photo 2
Property 31833 photo 3
Property 31833 photo 4
Property 31833 photo 5
Property 31833 photo 6
Property 31833 photo 7
Property 31833 photo 8
Property 31833 photo 9
Property 31833 photo 10
Property 31833 photo 11
Property 31833 photo 12
Property 31833 photo 13
Property 31833 photo 14
Property 31833 photo 15
Property 31833 photo 16
Property 31833 photo 17
Property 31833 photo 18
Property 31833 photo 19
Property 31833 photo 20
Property 31833 photo 21
Property 31833 photo 22
Property 31833 photo 23
Property 31833 photo 24
Property 31833 photo 25
Property 31833 photo 26
Property 31833 photo 27
Property 31833 photo 28
Property 31833 photo 29
Property 31833 photo 30
Property 31833 photo 31
Property 31833 photo 32
Property 31833 photo 33
Property 31833 photo 34
Property 31833 photo 35

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2000
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2,2 km
  • Odległość od lotniska: 36 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 470 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65411
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod obiektowy 30046
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 2765 €/m²
  • Kod obiektowy 31833
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod obiektowy 39168
  • Metry kw. 590 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62739
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod obiektowy 65234
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 3100 m
Sprzedaż
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Kod obiektowy 47645
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Kod obiektowy 57386
  • Metry kw. 337 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65279
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera