85 000 €
82 €/m²
Property 50175 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 32 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż Działka1030 metrów kwadratowych na Evii. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
105 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 7325
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6545
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
120 000 € 307 €/m²
  • Kod obiektowy 5612
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
100 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 32968
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
85 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 23322
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
86 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 5165
  • Metry kw. 1322 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 6186
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 32958
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
120 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 44545
  • Metry kw. 1026 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6544
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera