Sprzedaż - Działka 4010 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
800 000 €
199 €/m²
Property 22088 photo 1
Property 22088 photo 2
Property 22088 photo 3
Property 22088 photo 4
Property 22088 photo 5
Property 22088 photo 6
Property 22088 photo 7
Property 22088 photo 8
Property 22088 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka4010 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja