1 000 000 €
1754 €/m²
Property 5989 photo 1
Property 5989 photo 2
Property 5989 photo 3
Property 5989 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 290 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Na sprzedaż Działka570 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: struktura. Pozwolenie na budowę do 550 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 43704
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
900 000 € 391 €/m²
  • Kod obiektowy 9631
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 56094
  • Metry kw. 26159 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
950 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 21088
  • Metry kw. 4451 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod obiektowy 5989
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 290 m
Sprzedaż
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 6112
  • Metry kw. 28000 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
980 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 50867
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 24589
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
950 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 13908
  • Metry kw. 65000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera