148 000 €
2960 €/m²
Property 51315 photo 1
Property 51315 photo 2
Property 51315 photo 3
Property 51315 photo 4
Property 51315 photo 5
Property 51315 photo 6
Property 51315 photo 7
Property 51315 photo 8
Property 51315 photo 9

Details

  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 2
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 190 km

Usługi

  • Parking

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
154 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 61385
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 61542
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 3095 €/m²
  • Kod obiektowy 62928
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 62952
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
137 000 € 1473 €/m²
  • Kod obiektowy 63263
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2132 €/m²
  • Kod obiektowy 63967
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2388 €/m²
  • Kod obiektowy 64211
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 64666
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 64757
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera