130 000 €
3939 €/m²
Property 65521 photo 1
Property 65521 photo 2
Property 65521 photo 3
Property 65521 photo 4
Property 65521 photo 5
Property 65521 photo 6
Property 65521 photo 7
Property 65521 photo 8
Property 65521 photo 9
Property 65521 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 1972
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 113 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 metrów kwadratów na Peloponezie. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
148 000 € 2960 €/m²
  • Kod obiektowy 51315
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3953 €/m²
  • Kod obiektowy 60415
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
154 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 61385
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 61542
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 62952
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
137 000 € 1473 €/m²
  • Kod obiektowy 63263
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2132 €/m²
  • Kod obiektowy 63967
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2388 €/m²
  • Kod obiektowy 64211
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
130 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 65521
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 2153 €/m²
  • Kod obiektowy 66001
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera