63 000 €
38 €/m²
Property 5435 photo 1
Property 5435 photo 2
Property 5435 photo 3
Property 5435 photo 4
Property 5435 photo 5
Property 5435 photo 6

Details

Opis

Na sprzedaż Działka1625 metrów kwadratowych na Evii.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6185
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 6188
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
75 000 € 149 €/m²
  • Kod obiektowy 6228
  • Metry kw. 503 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
66 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 37426
  • Metry kw. 1003 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
80 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 42873
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
70 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5277
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
70 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 9838
  • Metry kw. 471 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6184
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 6186
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6545
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera