76 000 €
13 €/m²
Property 6020 photo 1
Property 6020 photo 2
Property 6020 photo 3
Property 6020 photo 4
Property 6020 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 27000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 130 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Evii. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 6186
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
76 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 6020
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 27000 m
Sprzedaż
85 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 23322
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
86 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 5165
  • Metry kw. 1322 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
95 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56404
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
100 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 32968
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
75 000 € 149 €/m²
  • Kod obiektowy 6228
  • Metry kw. 503 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 6188
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6545
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
85 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 50175
  • Metry kw. 1030 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera