Property 51897 photo 1
Property 51897 photo 2
Property 51897 photo 3
Property 51897 photo 4
Property 51897 photo 5
Property 51897 photo 6
Property 51897 photo 7

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 72 km

Usługi

  • Parking
  • Wifi
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy

Opis

Na wynajem 1-piętrowa willa o powierzchni 88 metrów kwadratów na Krecie. Willa składa się z2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61624
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 58324
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Kod obiektowy 62197
  • Metry kw. 510 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Kod obiektowy 65530
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65411
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 7
Rekomendowane Sprzedaż
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Kod obiektowy 59946
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod obiektowy 57194
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6
Wynajem
od 2 200 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 65629
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65279
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera