170 000 €
2429 €/m²
Property 56856 photo 1
Property 56856 photo 2
Property 56856 photo 3
Property 56856 photo 4
Property 56856 photo 5
Property 56856 photo 6
Property 56856 photo 7
Property 56856 photo 8
Property 56856 photo 9
Property 56856 photo 10
Property 56856 photo 11
Property 56856 photo 12
Property 56856 photo 13
Property 56856 photo 14
Property 56856 photo 15
Property 56856 photo 16
Property 56856 photo 17
Property 56856 photo 18
Property 56856 photo 19
Property 56856 photo 20
Property 56856 photo 21
Property 56856 photo 22
Property 56856 photo 23
Property 56856 photo 24

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 2022
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 120 m
  • Odległość od lotniska: 103 km

Usługi

  • Parking
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów na Evii. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
237 000 € 2633 €/m²
  • Kod obiektowy 6059
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 1692 €/m²
  • Kod obiektowy 9102
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
200 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 12032
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 24068
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 2428 €/m²
  • Kod obiektowy 56856
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera