200 000 €
2500 €/m²
Property 12032 photo 1
Property 12032 photo 2
Property 12032 photo 3
Property 12032 photo 4
Property 12032 photo 5
Property 12032 photo 6
Property 12032 photo 7

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 metrów kwadratów na Evii. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
265 000 € 2264 €/m²
  • Kod obiektowy 6057
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
237 000 € 2633 €/m²
  • Kod obiektowy 6059
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 1692 €/m²
  • Kod obiektowy 9102
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
200 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 12032
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
288 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 12687
  • Metry kw. 135 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
250 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 24068
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 1705 €/m²
  • Kod obiektowy 56835
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 2428 €/m²
  • Kod obiektowy 56856
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera