2 000 000 € 1 493 000 €
3318 €/m²
Property 45997 photo 1
Property 45997 photo 2
Property 45997 photo 3
Property 45997 photo 4
Property 45997 photo 5
Property 45997 photo 6
Property 45997 photo 7
Property 45997 photo 8
Property 45997 photo 9
Property 45997 photo 10
Property 45997 photo 11
Property 45997 photo 12

Details

  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 10
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 25 km
  • Odległość od lotniska: 57 km

Rekomendowane Sprzedaż
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 49720
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 45284
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod obiektowy 45281
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Kod obiektowy 51196
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Kod obiektowy 47645
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod obiektowy 56150
  • Metry kw. 275 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 49030
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera