560 000 €
3590 €/m²
Property 57178 photo 1
Property 57178 photo 2
Property 57178 photo 3
Property 57178 photo 4
Property 57178 photo 5
Property 57178 photo 6
Property 57178 photo 7
Property 57178 photo 8
Property 57178 photo 9
Property 57178 photo 10
Property 57178 photo 11
Property 57178 photo 12
Property 57178 photo 13
Property 57178 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2700 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 156 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Domek ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod obiektowy 59294
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 63396
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod obiektowy 64294
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
465 000 € 2162 €/m²
  • Kod obiektowy 61585
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 65439
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod obiektowy 41758
  • Metry kw. 326 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod obiektowy 56279
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod obiektowy 60110
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod obiektowy 64965
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera