465 000 €
2163 €/m²
Property 61585 photo 1
Property 61585 photo 2
Property 61585 photo 3
Property 61585 photo 4
Property 61585 photo 5
Property 61585 photo 6
Property 61585 photo 7
Property 61585 photo 8
Property 61585 photo 9
Property 61585 photo 10
Property 61585 photo 11
Property 61585 photo 12
Property 61585 photo 13
Property 61585 photo 14
Property 61585 photo 15
Property 61585 photo 16
Property 61585 photo 17
Property 61585 photo 18
Property 61585 photo 19
Property 61585 photo 20
Property 61585 photo 21
Property 61585 photo 22
Property 61585 photo 23
Property 61585 photo 24
Property 61585 photo 25
Property 61585 photo 26
Property 61585 photo 27
Property 61585 photo 28

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 11500 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 215 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 34583
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod obiektowy 9975
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56734
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod obiektowy 66048
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 3140 €/m²
  • Kod obiektowy 64607
  • Metry kw. 121 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod obiektowy 64294
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod obiektowy 57931
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod obiektowy 61592
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod obiektowy 60110
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera