500 000 €
3788 €/m²
Property 65439 photo 1
Property 65439 photo 2
Property 65439 photo 3
Property 65439 photo 4
Property 65439 photo 5
Property 65439 photo 6
Property 65439 photo 7
Property 65439 photo 8
Property 65439 photo 9
Property 65439 photo 10
Property 65439 photo 11
Property 65439 photo 12
Property 65439 photo 13
Property 65439 photo 14
Property 65439 photo 15
Property 65439 photo 16
Property 65439 photo 17
Property 65439 photo 18
Property 65439 photo 19
Property 65439 photo 20
Property 65439 photo 21
Property 65439 photo 22
Property 65439 photo 23
Property 65439 photo 24
Property 65439 photo 25
Property 65439 photo 26
Property 65439 photo 27
Property 65439 photo 28
Property 65439 photo 29
Property 65439 photo 30
Property 65439 photo 31

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 132 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Loft się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
580 000 € 2109 €/m²
  • Kod obiektowy 11444
  • Metry kw. 275 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 63396
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod obiektowy 63154
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod obiektowy 16909
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod obiektowy 56626
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod obiektowy 23310
  • Metry kw. 251 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 65141
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod obiektowy 57988
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod obiektowy 61592
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod obiektowy 64294
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera