550 000 €
2657 €/m²
Property 63396 photo 1
Property 63396 photo 2
Property 63396 photo 3
Property 63396 photo 4
Property 63396 photo 5
Property 63396 photo 6
Property 63396 photo 7
Property 63396 photo 8
Property 63396 photo 9
Property 63396 photo 10
Property 63396 photo 11
Property 63396 photo 12
Property 63396 photo 13
Property 63396 photo 14
Property 63396 photo 15
Property 63396 photo 16
Property 63396 photo 17
Property 63396 photo 18
Property 63396 photo 19
Property 63396 photo 20
Property 63396 photo 21
Property 63396 photo 22
Property 63396 photo 23
Property 63396 photo 24
Property 63396 photo 25
Property 63396 photo 26
Property 63396 photo 27
Property 63396 photo 28
Property 63396 photo 29
Property 63396 photo 30

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Rok remontu: 2017
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 207 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, 2 spiżarni. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod obiektowy 58922
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod obiektowy 56733
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod obiektowy 65895
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57178
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod obiektowy 65142
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod obiektowy 57988
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod obiektowy 50730
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod obiektowy 57987
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera