620 000 €
6078 €/m²
Property 59294 photo 1
Property 59294 photo 2
Property 59294 photo 3
Property 59294 photo 4
Property 59294 photo 5
Property 59294 photo 6
Property 59294 photo 7
Property 59294 photo 8
Property 59294 photo 9
Property 59294 photo 10
Property 59294 photo 11
Property 59294 photo 12
Property 59294 photo 13
Property 59294 photo 14
Property 59294 photo 15
Property 59294 photo 16
Property 59294 photo 17
Property 59294 photo 18
Property 59294 photo 19
Property 59294 photo 20
Property 59294 photo 21
Property 59294 photo 22
Property 59294 photo 23
Property 59294 photo 24
Property 59294 photo 25
Property 59294 photo 26
Property 59294 photo 27

Details

  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 9500 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 102 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Szóste piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod obiektowy 16909
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod obiektowy 64965
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod obiektowy 23310
  • Metry kw. 251 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod obiektowy 9975
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
680 000 € 4963 €/m²
  • Kod obiektowy 58917
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod obiektowy 64294
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod obiektowy 58910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera