260 000 €
2476 €/m²
Property 57470 photo 1
Property 57470 photo 2
Property 57470 photo 3
Property 57470 photo 4
Property 57470 photo 5
Property 57470 photo 6
Property 57470 photo 7
Property 57470 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto, na las.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 61483
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod obiektowy 61748
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod obiektowy 62111
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod obiektowy 64140
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod obiektowy 64833
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod obiektowy 65048
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod obiektowy 65229
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod obiektowy 65230
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod obiektowy 65643
  • Metry kw. 119 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 65765
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera