O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 13676 m² w Pafos
Grecja
Cypr
Pafos
Pafos
700 000 €
51 €/m²
Kod obiektowy
57539
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
13676 m²
Region
Pafos
Location
Cypr (Cypr) | Pafos (środek) (Pafos)
Details
Opis
Na sprzedaż Działka13676 metrów kwadratowych w Pafos.
Lokalizacja