Sprzedaż - Działka 37500 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
1 280 000 €
34 €/m²
Property 35825 photo 1
Property 35825 photo 2
Property 35825 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 75 km

Opis

Na sprzedaż Działka37500 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 44502
  • Metry kw. 13750 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
1 400 000 € 564 €/m²
  • Kod obiektowy 61262
  • Metry kw. 2481 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
1 280 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 35825
  • Metry kw. 37500 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 900 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 18043
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 100 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 4735
  • Metry kw. 12150 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 200 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 22932
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 100 000 € 687 €/m²
  • Kod obiektowy 10832
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 600 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 62858
  • Metry kw. 15867 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
1 050 000 € 262 €/m²
  • Kod obiektowy 63658
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 100 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 35041
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3200 m

Subskrypcja newslettera