145 000 €
226 €/m²
Property 58079 photo 1
Property 58079 photo 2
Property 58079 photo 3
Property 58079 photo 4
Property 58079 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka640 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 256 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 50474
  • Metry kw. 5770 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
160 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 19080
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
130 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 5267
  • Metry kw. 1137 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
195 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63662
  • Metry kw. 985 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
200 000 € 487 €/m²
  • Kod obiektowy 59543
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
145 000 € 512 €/m²
  • Kod obiektowy 65474
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
170 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 5264
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
160 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 60809
  • Metry kw. 1327 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 3805
  • Metry kw. 9200 m²
  • Odległość do plaży 380 m

Subskrypcja newslettera