1 175 000 €
10217 €/m²
Property 58421 photo 1
Property 58421 photo 2

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 840 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 115 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Szóste piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, markiza, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Kod obiektowy 65346
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod obiektowy 38715
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Kod obiektowy 64956
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod obiektowy 63791
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod obiektowy 58375
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Kod obiektowy 64958
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod obiektowy 3143
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 60411
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 3649
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod obiektowy 66049
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera