1 100 000 €
8148 €/m²
Property 62300 photo 1
Property 62300 photo 2
Property 62300 photo 3
Property 62300 photo 4
Property 62300 photo 5
Property 62300 photo 6
Property 62300 photo 7
Property 62300 photo 8
Property 62300 photo 9
Property 62300 photo 10
Property 62300 photo 11
Property 62300 photo 12
Property 62300 photo 13
Property 62300 photo 14
Property 62300 photo 15
Property 62300 photo 16
Property 62300 photo 17
Property 62300 photo 18
Property 62300 photo 19
Property 62300 photo 20
Property 62300 photo 21
Property 62300 photo 22
Property 62300 photo 23
Property 62300 photo 24
Property 62300 photo 25
Property 62300 photo 26
Property 62300 photo 27
Property 62300 photo 28
Property 62300 photo 29
Property 62300 photo 30

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Type of flooring: oak wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2870 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 135 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Szóste piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Siódme piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera klimatyzacja, parking, ogród, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57179
  • Metry kw. 390 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 3649
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 64232
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Kod obiektowy 65345
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
925 000 € 9250 €/m²
  • Kod obiektowy 65226
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod obiektowy 58421
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
950 000 € 4025 €/m²
  • Kod obiektowy 3224
  • Metry kw. 236 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod obiektowy 62300
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod obiektowy 37298
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera