1 300 000 €
355 €/m²
Property 14553 photo 1
Property 14553 photo 2
Property 14553 photo 3
Property 14553 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka3659 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: struktura. Pozwolenie na budowę do 2195 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 22932
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 600 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 44502
  • Metry kw. 13750 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
1 100 000 € 687 €/m²
  • Kod obiektowy 10832
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 900 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 18043
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 300 000 € 457 €/m²
  • Kod obiektowy 61266
  • Metry kw. 2840 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 100 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 4735
  • Metry kw. 12150 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 400 000 € 564 €/m²
  • Kod obiektowy 61262
  • Metry kw. 2481 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
1 060 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 42988
  • Metry kw. 5658 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 200 000 € 324 €/m²
  • Kod obiektowy 46560
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 5 m

Subskrypcja newslettera