585 000 €
3589 €/m²
Property 61602 photo 1
Property 61602 photo 2
Property 61602 photo 3
Property 61602 photo 4
Property 61602 photo 5
Property 61602 photo 6
Property 61602 photo 7
Property 61602 photo 8
Property 61602 photo 9
Property 61602 photo 10
Property 61602 photo 11
Property 61602 photo 12
Property 61602 photo 13
Property 61602 photo 14
Property 61602 photo 15

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2012
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Sprzedaż
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 45268
  • Metry kw. 324 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod obiektowy 55969
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod obiektowy 65955
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 56208
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62221
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56922
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod obiektowy 30518
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera