1 300 000 €
5532 €/m²
Property 65672 photo 1
Property 65672 photo 2
Property 65672 photo 3
Property 65672 photo 4
Property 65672 photo 5
Property 65672 photo 6
Property 65672 photo 7
Property 65672 photo 8
Property 65672 photo 9
Property 65672 photo 10
Property 65672 photo 11
Property 65672 photo 12
Property 65672 photo 13
Property 65672 photo 14
Property 65672 photo 15
Property 65672 photo 16
Property 65672 photo 17
Property 65672 photo 18
Property 65672 photo 19
Property 65672 photo 20
Property 65672 photo 21
Property 65672 photo 22
Property 65672 photo 23
Property 65672 photo 24

Details

  • Rok budowy: 2022
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 850 m
  • Odległość od lotniska: 69 km

Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Kod obiektowy 57927
  • Metry kw. 290 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 60634
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Rekomendowane Sprzedaż
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 49720
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod obiektowy 56150
  • Metry kw. 275 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 50227
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod obiektowy 30046
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 4477 €/m²
  • Kod obiektowy 41953
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 8
Rekomendowane Sprzedaż
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 30410
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Rekomendowane Sprzedaż
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 64758
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera