1 000 000 €
2591 €/m²
Property 65909 photo 1
Property 65909 photo 2
Property 65909 photo 3
Property 65909 photo 4
Property 65909 photo 5
Property 65909 photo 6
Property 65909 photo 7
Property 65909 photo 8
Property 65909 photo 9
Property 65909 photo 10
Property 65909 photo 11
Property 65909 photo 12
Property 65909 photo 13
Property 65909 photo 14
Property 65909 photo 15
Property 65909 photo 16
Property 65909 photo 17
Property 65909 photo 18
Property 65909 photo 19

Details

  • Rok budowy: 2006
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 386 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 47133
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65279
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 33634
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 37830
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Kod obiektowy 65672
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
900 000 € 6923 €/m²
  • Kod obiektowy 37962
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Rekomendowane Sprzedaż
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 30410
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 15000 m

Subskrypcja newslettera