925 000 €
9250 €/m²
Property 65226 photo 1
Property 65226 photo 2
Property 65226 photo 3
Property 65226 photo 4
Property 65226 photo 5

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • Zakwaterowanie: 100
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 4800 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Access for people with special needs
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 100 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Siódme piętro się z salon z kuchnią, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Ósme piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera klimatyzacja, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod obiektowy 63792
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 60411
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 64866
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod obiektowy 58918
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m
Sprzedaż
925 000 € 9250 €/m²
  • Kod obiektowy 65226
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod obiektowy 58922
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 14288
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 630 m
Sprzedaż
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod obiektowy 58923
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera