1 000 000 €
3367 €/m²
Property 57794 photo 1
Property 57794 photo 2
Property 57794 photo 3
Property 57794 photo 4
Property 57794 photo 5
Property 57794 photo 6
Property 57794 photo 7
Property 57794 photo 8
Property 57794 photo 9
Property 57794 photo 10

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 13800 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 297 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod obiektowy 46659
  • Metry kw. 212 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod obiektowy 58375
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod obiektowy 65063
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod obiektowy 19509
  • Metry kw. 306 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod obiektowy 58421
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 60414
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60413
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60412
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera