76 000 €
1288 €/m²
Property 62549 photo 1
Property 62549 photo 2
Property 62549 photo 3
Property 62549 photo 4
Property 62549 photo 5
Property 62549 photo 6
Property 62549 photo 7
Property 62549 photo 8
Property 62549 photo 9
Property 62549 photo 10
Property 62549 photo 11

Details

  • Piętro: Piętro 5
  • Rok budowy: 1954
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 7800 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
108 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 59744
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 65251
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
100 000 € 1176 €/m²
  • Kod obiektowy 65870
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
105 000 € 6562 €/m²
  • Kod obiektowy 64130
  • Metry kw. 16 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
62 000 € 1937 €/m²
  • Kod obiektowy 63691
  • Metry kw. 32 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 63856
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
76 000 € 1288 €/m²
  • Kod obiektowy 62549
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
85 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 34880
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera