85 000 €
1700 €/m²
Property 34880 photo 1
Property 34880 photo 2
Property 34880 photo 3
Property 34880 photo 4
Property 34880 photo 5
Property 34880 photo 6
Property 34880 photo 7
Property 34880 photo 8
Property 34880 photo 9
Property 34880 photo 10
Property 34880 photo 11
Property 34880 photo 12

Details

  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 1 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
123 000 € 1863 €/m²
  • Kod obiektowy 63320
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
85 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 34880
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 65788
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
100 000 € 1176 €/m²
  • Kod obiektowy 65870
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
97 000 € 3233 €/m²
  • Kod obiektowy 65016
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
108 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 59744
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
105 000 € 6562 €/m²
  • Kod obiektowy 64130
  • Metry kw. 16 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
76 000 € 1288 €/m²
  • Kod obiektowy 62549
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 65251
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera