60 000 €
4 €/m²
Property 37214 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 30000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka14000 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 34332
  • Metry kw. 1900 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
60 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 56883
  • Metry kw. 537 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
64 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 12346
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
60 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 40456
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 10110
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
85 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 64449
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
67 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63214
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 35724
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
70 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 43823
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera