940 000 €
6225 €/m²
Property 65137 photo 1
Property 65137 photo 2
Property 65137 photo 3
Property 65137 photo 4
Property 65137 photo 5
Property 65137 photo 6
Property 65137 photo 7
Property 65137 photo 8
Property 65137 photo 9
Property 65137 photo 10
Property 65137 photo 11
Property 65137 photo 12
Property 65137 photo 13
Property 65137 photo 14
Property 65137 photo 15

Details

  • Liczba pięter: 6
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 215 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 151 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod obiektowy 65676
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Kod obiektowy 65346
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod obiektowy 8404
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod obiektowy 65894
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod obiektowy 63791
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60412
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod obiektowy 58421
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod obiektowy 58923
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod obiektowy 65063
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera