945 000 €
3259 €/m²
Property 38715 photo 1
Property 38715 photo 2
Property 38715 photo 3
Property 38715 photo 4
Property 38715 photo 5
Property 38715 photo 6
Property 38715 photo 7
Property 38715 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2019
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: inny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 13200 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 290 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, 4 łazienek. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m
Sprzedaż
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Kod obiektowy 19657
  • Metry kw. 232 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod obiektowy 9589
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod obiektowy 3090
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56947
  • Metry kw. 224 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Kod obiektowy 62732
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod obiektowy 65063
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod obiektowy 64672
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Kod obiektowy 64956
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera