580 000 €
2417 €/m²
Property 36223 photo 1
Property 36223 photo 2
Property 36223 photo 3
Property 36223 photo 4
Property 36223 photo 5
Property 36223 photo 6
Property 36223 photo 7
Property 36223 photo 8
Property 36223 photo 9
Property 36223 photo 10
Property 36223 photo 11
Property 36223 photo 12
Property 36223 photo 13
Property 36223 photo 14
Property 36223 photo 15
Property 36223 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 240 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod obiektowy 54317
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod obiektowy 36223
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod obiektowy 37027
  • Metry kw. 244 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
470 000 € 3615 €/m²
  • Kod obiektowy 11035
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod obiektowy 25949
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
740 000 € 7400 €/m²
  • Kod obiektowy 56983
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
750 000 € 1875 €/m²
  • Kod obiektowy 14152
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 7520
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod obiektowy 30168
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera