154 000 €
3500 €/m²
Property 61385 photo 1
Property 61385 photo 2
Property 61385 photo 3
Property 61385 photo 4
Property 61385 photo 5
Property 61385 photo 6
Property 61385 photo 7
Property 61385 photo 8
Property 61385 photo 9
Property 61385 photo 10
Property 61385 photo 11
Property 61385 photo 12
Property 61385 photo 13

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratów na Peloponezie. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
195 000 € 3095 €/m²
  • Kod obiektowy 62928
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 62952
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
137 000 € 1473 €/m²
  • Kod obiektowy 63263
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2132 €/m²
  • Kod obiektowy 63967
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2388 €/m²
  • Kod obiektowy 64211
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 64666
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 64757
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 65015
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
189 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 65130
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera