1 850 000 €
6727 €/m²
Property 56150 photo 1
Property 56150 photo 2
Property 56150 photo 3
Property 56150 photo 4
Property 56150 photo 5
Property 56150 photo 6
Property 56150 photo 7
Property 56150 photo 8
Property 56150 photo 9
Property 56150 photo 10
Property 56150 photo 11
Property 56150 photo 12
Property 56150 photo 13
Property 56150 photo 14
Property 56150 photo 15
Property 56150 photo 16
Property 56150 photo 17
Property 56150 photo 18
Property 56150 photo 19
Property 56150 photo 20
Property 56150 photo 21
Property 56150 photo 22
Property 56150 photo 23
Property 56150 photo 24
Property 56150 photo 25
Property 56150 photo 26
Property 56150 photo 27
Property 56150 photo 28
Property 56150 photo 29
Property 56150 photo 30
Property 56150 photo 31
Property 56150 photo 32
Property 56150 photo 33
Property 56150 photo 34
Property 56150 photo 35
Property 56150 photo 36
Property 56150 photo 37

Details

  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 10 km
  • Odległość od lotniska: 75 km

Sprzedaż
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Kod obiektowy 26891
  • Metry kw. 307 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod obiektowy 62543
  • Metry kw. 650 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod obiektowy 45281
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Kod obiektowy 51196
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Kod obiektowy 47645
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Kod obiektowy 32769
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Kod obiektowy 49464
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera