800 000 €
8889 €/m²
Property 65895 photo 1
Property 65895 photo 2
Property 65895 photo 3
Property 65895 photo 4
Property 65895 photo 5
Property 65895 photo 6
Property 65895 photo 7
Property 65895 photo 8
Property 65895 photo 9
Property 65895 photo 10
Property 65895 photo 11
Property 65895 photo 12

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 90 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Czwarte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod obiektowy 62730
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod obiektowy 19509
  • Metry kw. 306 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod obiektowy 62558
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod obiektowy 41758
  • Metry kw. 326 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod obiektowy 65895
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod obiektowy 57987
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod obiektowy 65894
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod obiektowy 58918
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera