660 000 €
4783 €/m²
Property 62730 photo 1
Property 62730 photo 2
Property 62730 photo 3
Property 62730 photo 4
Property 62730 photo 5
Property 62730 photo 6
Property 62730 photo 7

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Type of flooring: wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 11500 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 138 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, parking, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod obiektowy 58918
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod obiektowy 64880
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 63853
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod obiektowy 65137
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56731
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod obiektowy 25420
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod obiektowy 56733
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera